Zahradní lampy

Zahrada je místo, kde od jara do podzimu trávíme spoustu času. Někdy v ní posedíme do pozdních hodin. Při přípravě své zahrady na dlouhé letní večery stojí za to zajistit si správné osvětlení cestiček, teras a míst, kde je zapotřebí více světla.
V nabídce našeho obchodu máme velmi široký výběr zahradních lamp jak v klasickém, tak i v moderním stylu. Při výběru osvětlení do zahrady se řiďte především kvalitou a trvanlivostí materiálu, protože budou vystaveny škodlivému působení atmosférických podmínek. Vyplatí se koupit lampy od osvědčených, doporučeníhodných výrobců, a to i v případě, kdy se to pojí s vyšší cenou. Zúročí se to v delším používání takovéto lampy a, což s tím souvisí, větší úsporou, protože si dlouho nebudete muset dělat starosti s výměnou zkorodovaného nebo spáleného osvětlení v zahradě.
V našem obchodě doporučujeme zahradní lampy jen od renomovaných polských a evropských výrobců. Produkty mají příslušné IP certifikáty, jinak řečeno certifikát třídy těsnosti. Naši výrobci vám dávají záruku nejvyšší kvality materiálů a spolehlivého provedení lamp, my ručíme za to, že mají svou hodnotu.
Zahradní lampy lze rozdělit do tří kategorií: stojací, půdní a závěsné lampy.
Každá z nich plní stejnou úlohu, ale používají se na úplně jiných místech. Stojací lampy se stanou velmi dobrým osvětlením cestiček v zahradě, půdní lampy ideálně ozáří jezírko nebo různé květinové kompozice a záhony, závěsné lampy si nejlépe vedou jako celkové osvětlení, např. místa v blízkosti vstupních dveří.
Disponujeme obrovským množstvím vzorů a modelů zahradních lamp od různých výrobců, protože nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. V rámci snahy vyhovět vašim požadavkům stále rozšiřujeme nabídku našeho obchodu.