Klasické lampy

Klasika je jediný styl, který se i navzdory běhu času stále těší oblibě. Nezávisle na oblasti si ho rádi vybíráme. Tento trend lze pozorovat např. v architektuře interiérů. Mnoho osob oceňuje styl, úroveň a jednoduchost, a pak si klasika vede dokonale.

Spolupracujeme s 27 výrobci lamp. Mezi nimi najdete firmu Nowodvorski, která nabízí stylové klasické lampy. K jejich výrobě se používá především lakovaná nebo ručně patinovaná ocel, ale v nabídce výrobce najdete i lampy vyrobené z jiných, stejně dobrých materiálů. V jejích kolekcích často pozorujeme motiv prolínání klasiky s moderností. Nowodvorski lampy obohacuje o křišťálové zdobení nebo odvážné tvary a dodává jim tak unikátnost a originalitu.

Nepochybným lídrem na polském trhu ve výrobě lamp je i firma Jupiter pocházející z Częstochowé. Tato firma si během let získala uznání tisíců klientů. Produkty této značky si udržují nadčasový, klasický styl, díky tomu se mnoho spotřebitelů rozhodne pro nákup lamp právě od tohoto výrobce. V jejích kolekcích najdeme široké spektrum odstínů a textur. Hlavními barvami jsou stříbrná a zlatá. Jupiter navrhuje především lampy ve tvaru kužele nebo válce a veškeré variace jsou prováděny velice vkusně a s citem. To umožňuje jemné, a přesto výrazné ozdobení interiéru.

Pro klienty, kteří mají rádi jednoduchost a minimalismus, budou ideální volbou výrobky Markslöjd - skandinávské firmy, která po léta navrhuje výjimečné lampy. Každá z nich si zachovává skandinávskou atmosféru, která je skvělou volbou, pokud chcete interiér zařídit v minimalistickém stylu. Hlavními jmenovateli jsou v tomto případě strohost a funkčnost. Výrobce nabízí vkusné lampy, které nepřekypují bohatostí, díky čemuž se hodí do každého interiéru a dodají mu nadčasový charakter.