Dětské lampy

Dětský pokoj je jednou z nejútulnějších a nejteplejších místností v celém domě. Nejmladší členové rodiny by se v něm měli cítit svobodně, pohodlně a v bezpečí. Při zařizování dětského pokoje zohledněte osvětlení. S dodáním správné atmosféry místnosti vám jistě pomohou dětské lampy, které kromě zajímavého, pohádkového vzhledu také splňují všechny bezpečnostní normy.

Někdy je velmi těžké uspokojit sny a fantazie nejmladších, ale v naší nabídce určitě najdete něco, co vyhoví očekáváním vašich dětí. Disponujeme širokým spektrem typicky dětských vzorů, jako jsou např. princezny, auta nebo medvídci. Výrobci se postarali o to, aby byly všechny lampy vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vyplatí se analyzovat druhy osvětlení a vybrat si vhodné lampy tak, aby každá z nich plnila svou funkci. Hlavní světelný zdroj v dětském pokoji může být lustr nebo stropní svítidlo s barevnými vzory nebo zajímavými pohádkovými motivy. Velmi funkční řešení nabízejí lampy typu spotlight, u kterých lze nastavit proud světla na místo, které by mělo být nejvíce osvětlené. Nesmíme ale zapomínat, že dětský pokoj plní roli několika místností: pokoje pro hosty (když dítě navštěvují kamarádi), pracovny (když si dělá úkoly) a ložnice (když jde spát), proto se osvětlení této místnosti nemůže omezit na jednu lampu.


V naší nabídce najdete spoustu nástěnných svítidel navržených s ohledem na děti, díky nimž dosáhnete pohádkové atmosféry při ukládání svého dítěte ke spánku nebo při čtení pohádek. Pro pilné žáky jsme připravili zajímavou nabídku stolních lamp, díky nimž budou mít vaše děti zajištěné správné osvětlení během učení nebo psaní domácích úkolů. Jde o velmi důležitou součást osvětlení dětského pokoje, protože dobré světlo ovlivňuje správný vývoj vašeho dítěte a snižuje riziko zhoršení zraku.